Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Pristatymas

Prekės pristatomos per 10 darbo dienų po užsakymo apmokėjimo. Siunčiama per kurjerį adresu arba LP Express paštomatu (pasirinkus – nurodyti į kurį). Prekių pristatymas per kurjerį adresu kainuoja 4 eur, LP express paštomatu – 3 eur.

ATSIĖMIMAS PARDUOTUVĖJE

Pasirinkus prekių atsiėmimą parduotuvėje, prekė paruošiama per 10 darbo dienų. Atsiimti užsakymą galima tik sulaukus SMS žinutės, el.laiško ar skambučio iš mūsų fizinės parduotuvės apie jūsų paruoštą užsakymą. Užsakymą atsiimti galima parduotuvės darbo laiku Vilniuje, Kareivių g.19, 2a., 147kab., darbo laikas: III-V 11-18.30val., tel. 860886807 . Atvykę atsiimti užsakymo turėkite el.laišką su užsakymo numeriu. Jeigu patys atvykti negalite, informuokite mus el.paštu apie tai, kad užsakymo atvyks atsiimti kitas asmuo, kuris turės jūsų užsakymo numerį.

Prekės grąžinimas arba keitimas

Prekės gali būti grąžinamos/pakeistos  per 14 dienų nuo tos dienos, kada prekė pasiekė klientą. Prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenešiota, nepažeista, su etiketemis.  Prekės negrąžinamos, jeigu yra pritaikyta kliento poreikiui atskirai.

Jeigu prekė grąžinama vėliau nustatyto 14 d. termino, mes siuntos nepriimame ir už ją neatsakome. Papildomai apie nepriimtą ir grąžinamą siuntą neinformuojame.

Norint pakeisti ar grąžinti prekę, BŪTINA susisiekti su mumis el. paštu info@patricijos.lt .

Prekės grąžinimo atveju atsiunčiame prašymą, kurį reikia užpildyti ir pristatyti kartu su preke.

Prekės grąžinimos,  LP express paštomatu.

Svarbu: grąžinti prekę galima tik tuo atveju, jei dėl grąžinimo kreipėtės ne vėliau kaip per 14 d. nuo prekės gavimo dienos, o prekę išsiuntėte atgal ne vėliau kaip per savaitę po kreipimosi, prekė yra tvarkinga, nepažeista, nedevėta, o etiketė nėra nuimta, nėra kvepalų, dezodoranto ar skalbimo priemonių kvapo bei pėdsakų.

Pinigai bus Jums grąžinti per 14 darbo dienų, po prekės grįžimo dienos, jeigu nėra prekės pažeidimų, jinai yra originalioje pakuotėje, prekė nėra nešiota, prekė nėra pritaikyta konkrečiam kliento poreikiui, ir kartu su grąžinta preke yra pridėtas grąžinimo prašymas.

Pinigai grąžinami už prekę be pristatymo mokesčio.

Užsakymo atšaukimo atveju pinigai grąžinami per 14 darbo dienų po atšaukimo dienos. Būtina užpildyti el.paštu gautą prašymą ir persiųsti prašymą atgal.