Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Pristatymas

Prekės pristatomos per 1-10 darbo dienų po užsakymo apmokėjimo. Siunčiama per kurjerį adresu arba LP Express paštomatu (pasirinkus – nurodyti į kurį). Prekių pristatymas per kurjerį adresu kainuoja 4 eur, LP express paštomatu – 3 eur.

Prekės grąžinimas arba keitimas

Prekės gali būti grąžinamos/pakeistos  per 14 dienų nuo tos dienos, kada prekė pasiekė klientą. Prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenešiota, nepažeista, su etiketemis.  Prekės negrąžinamos, jeigu yra pritaikyta kliento poreikiui atskirai.

Jeigu prekė grąžinama vėliau nustatyto 14 d. termino, mes siuntos nepriimame ir už ją neatsakome. Papildomai apie nepriimtą ir grąžinamą siuntą neinformuojame.

Norint pakeisti ar grąžinti prekę, BŪTINA susisiekti su mumis el. paštu info@patricijos.lt .

Prekės grąžinimo atveju atsiunčiame prašymą, kurį reikia užpildyti ir pristatyti kartu su preke.

Prekės grąžinimos,  LP express arba Omniva paštomatu.

Pinigai bus Jums grąžinti per 21 darbo dieną, po prekės grįžimo dienos, jeigu nėra prekės pažeidimų, jinai yra originalioje pakuotėje, prekė nėra nešiota, prekė nėra pritaikyta konkrečiam kliento poreikiui, ir kartu su grąžinta preke yra pridėtas grąžinimo prašymas.

Pinigai grąžinami už prekę be pristatymo mokesčio.

Užsakymo atšaukimo atveju pinigai grąžinami per 21 darbo dieną po atšaukimo dienos. Būtina užpildyti el.paštu gautą prašymą ir persiųsti prašymą atgal.

Prekės iš prekių kategorijos -50% pigiau yra negrąžinamos. Jeigu tokia prekė vis vieną bus grąžinta, apie tai papildomai neinformuojame, jos atgal nesiunčiame ir pinigų už ją negrąžiname.